YouTube Konvertor pro Mac

YouTube Převodník pro MacChcete-li stáhnout a přeměnit YouTube videa na Mac, je třeba YouTube Převodník pro Mac softwaru. Lidé chtějí sledovat YouTube videa s různými zařízeními, jako je the new iPad air/Pro/mini, iPhone 6, iPod Touch, Apple TV. Nebo si MTV hudbu z YouTube na MP3. Tento program si můžete snadno stáhnout online videa z video-sdílení stránek, jako je YouTube, Yahoo, Break, Metacafe, Facebook, atd. pro přehrávání na Mac nebo mobilní video přehrávače se vám líbí.

To není jen webový Videa Downloader nebo převodník. YouTube Převodník pro Mac je jen jedním rysem tohoto software. Je to smíšené funkce DVD Ripper, DVD vypalovačka, DVD Kopírovat, Video Převodník a Streaming Video Downloader.

Další funkce tohoto YouTube Převodník pro Mac :

konvertovat HD videa jako AVCHD MTS/M2TS, AVCHD Lite, TS, MKV HD, HD WMV, MOV a standardní HD videa na jakékoli populární formát, jako AVI, MP4, WMV, MOV, MPG / MPEG, FLV, MP3, a další.

ripování a konverzi DVD filmů do běžné video formátů nebo přímo na mobilní zařízení.

extrahování audia z téměř libovolného formátu videa a převést DVD do MP3, AAC atd.

Kopírování a Uchovejte si oblíbené videoklipy a fotografie na DVD. Nebo vypálit filmy uložené na počítači Mac s DVD a můžete hrát kdekoliv budete chtít.

kopie šifrovaných DVD nebo DVD souborů (VIDEO_TS, ISO, dvdmedia) na DVD pro přehrávání na přenosných přehrávačů DVD. Nebo duplicitní domácí DVD pro rodinné příslušníky, kteří také chtějí záznamy o těchto zvláštních okamžiků v ​​životě.

Buy Now Price: $ 59.95 Free Download

 

Jak stáhnout/konvertovat YouTube Videa

 

1. Stáhněte si a nainstalujte YouTube Převodník pro Mac. vybrat "DVD" tlačítko a "Convert DVD"

YouTube Převodník pro Mac

2. Otevřete webovou stránku YouTube Videa, klepněte na tlačítko Web Video kartu v prohlížeči médií. To bude automaticky detekuje videa, kdy se začíná hrát.

"Download" Po dokončení načítání.

Download YouTube Video

3. Přetáhněte stáhnout videa na místním pevném disku na hlavní obrazovce dole, pak převést na formát videa, který chcete přehrát, nebo na mobilní telefon.

konvertovat YouTube videa

Užívání iMedia Converter Deluxe je vaše nejlepší YouTube Převodník pro Mac, je to snadno stahovat YouTube videa a převést ji do populárních video formátů pro přehrávání na mobilních zařízeních.

System Requirements:

  • Mac OS X Leopard (10.5), Snow Leopard (10.6), Lion (10.7)
  • 1 GHz or above PowerPC G4/G5 or Intel processor.
  • 1024*768 or higher resolution display.
  • Hard Disc Space: 512MB or above