Videa YouTube do MP4 Konvertor

youtube do mp4 KonvertorJako tří-in-One, YouTube na MP4 Převodník Spojených tři funkce do jednoho, si uživatelé mohou stáhnout YouTube, YouTube převést do mnoha formátů a přenosných zařízení a přehrávat plynule s vestavěným přehrávačem. Kromě toho mohou na YouTube Převodník do MP4 automatické snímání webové stránky URL přehrávání videí ke stažení, a dokonalou synchronizaci obrazu a zvuku pro přehrávání stáhnout a převést videa.

S YouTube Převodník na MP4, můžete snadno konvertovat F4V/FLV soubory do audio/videa ve formátu, který chcete, a převést je na iPhone 7 Plus/7/6S/5S/3GS, iPad air/iPad 4,2/iPad mini, PSP, Zune, Blackberry, 4G telefony pro zábavu. K uspokojení svých potřeb, YouTube na MP4 Převodník podporuje více stáhnout programy, jako je Hulu Video, Yahoo, MySpace, Google a tak dále. Tam je jen to, co nemůžete si myslel, ale ne tam, kde nemůžeme dosáhnout. Pokud si chcete převést YouTube do MP4, zdarma stáhnout tento program jej vyzkoušet.

K dosažení možnost iPad uživatelů YouTube Převodník do MP4 aktualizovala svou verzi, která může také poskytnout silné stáhnout a převést své úkoly na uvedené iPad uživatelům. S tímto YouTube Převodník MP4, nikdy to není problém sdílet YouTube na vašem módní iPad. Pokud jste si happenly iPad, musí YouTube Převodník MP4 být užitečné pro vás.

Get register Code Free Download
Screenshot:

convert YouTube to MP4

Hlavní funkce YouTube do MP4 Převodník :

Stáhnout a převést YouTube
S YouTube Převodník MP4, si uživatelé mohou stahovat profesionálně YouTube a převést YouTube na MP4 a mnoho dalších formátů, které jsou podporovány v přenosných zařízení.

Stáhnout YouTube do MP4 z různých zdrojů
YouTube na MP4 Převodník umožňuje uživatelům stahovat F4V/FLV z druhů videa webových stránek, jako je Hulu, Yahoo, Google, Youtube, Fox a tak dále.

Optimalizace stažených souborů
Při převodu YouTube na MP4 a jiné tradiční formáty, jste umožňuje dokonalé videa efekty s pokročilou technologií této YouTube na MP4 Převodník vám.

Dávkové konverze je podporován
Použití YouTube na MP4 Převodník, při převodu na MP4 YouTube, stačí si vzít jiných časových downloader se vám za to podporuje dávkovou konverzi.

Přehrát videa nezávisle
Jen kliknutím na tlačítko "Play", bude nové okno pop-up pro přehrávání aktuální videa.

Auto-sniffer URL
Tato speciální funkce bude automaticky analyzovat a chytit platnou adresu URL videa FLV/F4V z videa internetových stránkách.

S takovýmto množstvím výkonných funkcí na YouTube Převodník MP4, převod YouTube do MP4 může dostat tak jednoduché, jak 123. Je jedno, jestli jsou profesionální, nebo ne, můžete si plynule stáhnout a převést YouTube do formátu, který chcete převést na YouTube a sdílet je na new iPad air/Pro/mini, iPhone 7 Plus/7/6S/5S/3GS, Wii, Xbox atd. volně.

Online Video Download :

    Toto je plně funkční software funguje jako on-line webové video/ TV Show/ Flash Downloader a výkonný Audio/ Video Převodník. Detekuje URL automaticky stahovat internetové video rychle. Po stažení můžete převést video do jiného video/ audio formátů, nejen z YouTube do MP4. Vedle YouTube, podporuje více internetových stránkách videa.