Mac için YouTube Converter

YouTube dönüştürücü for MacIndirmek ve Mac Youtube videoları dönüştürmek için, YouTube dönüştürücü Mac yazılımı için gerekir. İnsanlar the New iPad air/Pro/mini, iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, iPod Touch, Apple TV gibi çeşitli cihazlar, YouTube videoları izlemek isteyebilirsiniz. YouTube ya da MP3 MTV müzik keyfi. Bu program, online videolar, YouTube, Yahoo, Break, Metacafe, Facebook, vb Mac oynatmak için veya istediğiniz herhangi bir mobil video oynatıcılar gibi video paylaşım sitelerine kolayca indirebilirsiniz.

Bu sadece bir Web video indiricisidir veya dönüştürücü değildir. YouTube dönüştürücü Mac için bu yazılımın sadece bir tanesidir. DVD Ripper, DVD yazıcı, DVD Kopyalama, Video Dönüştürücü ve streaming video indiricisidir fonksiyonları karışık.

Bu YouTube Converter Mac için daha fazla özellik :

HD video, AVCHD MTS/M2TS, AVCHD Lite, TS, HD MKV, HD WMV HD MOV ve standart videoları gibi, AVI, MP4, WMV, MOV, MPG / MPEG, FLV, MP3, ve daha fazlası gibi herhangi bir popüler formatına dönüştürebilirsiniz.

ya da doğrudan mobil cihazlar için yaygın video formatlarını DVD filmleri ripleme ve dönüştürme.

hemen hemen her formatı videoları ses çıkarma ve DVD dönüştürmek MP3, AAC, vb.

kopyalama ve DVD'ler üzerinde en sevdiğiniz video klipler ve fotoğraflar korumak. Ya da yanık film Mac DVD saklanır ve istediğiniz her yerde oynayabilir.

taşınabilir DVD oynatıcılarda DVD diskleri oynatma için şifreli DVD veya DVD dosyaları (VIDEO_TS, ISO, dvdmedia) kopyalayın. Ya da yaşamın o özel anları bir kayıt isteyen aile üyeleri için ev yapımı DVD'ler çoğaltmak.

 

Şimdi fiyat Satın Al: $ 59.95 Ücretsiz indir

 

YouTube Video indirme / dönüştürmek için

 

1. YouTube Converter Mac için indirin ve yükleyin. seçmek "DVD" button and "Convert DVD"

YouTube Converter for Mac

2. Web sayfasını aç YouTube Video Medya tarayıcı, daha sonra Web Video sekmesini tıklatın. Oyun başladığında otomatik videoları algılar.

"Download" Yükleme tamamlandıktan sonra.

Download YouTube Video

3. Aşağıdaki ana ekrana yerel sabit diskte indirilen video sürükleyin, daha sonra oynayabilir veya cep telefonunuza istediğiniz video formatına dönüştürebilirsiniz.

dönüştürmek youtube video

Mac için en iyi YouTube Converter iMedia Converter Deluxe alarak, YouTube Video indirme ve mobil cihazlarda oynamak için popüler video formatlarını dönüştürmek için bir kolay.

Sistem Gereksinimleri:

  • Mac OS X Leopard (10.5), Snow Leopard (10.6), Lion (10.7)
  • 1 GHz veya PowerPC G4/G5 veya Intel işlemci üzerinde.
  • 1024 * 768 veya daha yüksek çözünürlüklü ekran.
  • Sabit disk alanı: 512MB veya üstü