YouTube Konwerter dla Mac

YouTube Konwerter dla MacAby pobrać i konwersji filmów z YouTube na Mac, musisz YouTube Konwerter oprogramowania Mac. Ludzie mogą chcieć oglądać filmy wideo YouTube z różnych urządzeń, takich jak the New iPad air/Pro/mini, iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, iPod Touch, Apple TV. Lub skorzystać z MTV z YouTube na MP3. Program ten można łatwo pobrać filmy online z video-sharing internetowych takich jak YouTube, Yahoo, Break, Metacafe, Facebook, itp. do odtwarzania na komputerze Mac lub przenośnych odtwarzaczy wideo, takich jak.

Jest to nie tylko Web Video Downloader lub konwerter. YouTube Konwerter dla Mac to tylko jedna z funkcji tego oprogramowania. To mieszanych funkcji ripper DVD, nagrywarki DVD, DVD Copy, Video Konwerter i Streaming video downloader.

Inne funkcje to YouTube Konwerter dla Mac :

konwersji wideo HD, takich jak AVCHD MTS/M2TS, AVCHD Lite, TS, MKV HD, WMV HD, HD MOV i wideo do wszystkich popularnych standardowego formatu, takich jak AVI, MP4, WMV, MOV, MPG / MPEG, FLV, MP3 i inne.

zgrywania i konwersji filmów DVD do popularnych formatów wideo lub bezpośrednio do urządzeń mobilnych.

wydobywania dźwięku z niemal każdego filmy w formacie DVD i konwersji do formatu MP3, AAC, itp.

skopiować i zachować swoje ulubione klipy wideo i zdjęć na DVD. Oraz wypalanie filmów zapisanych na komputerze Mac na DVD i można go odtworzyć w dowolnym miejscu.

kopiowania płyt DVD lub pliki DVD (VIDEO_TS, ISO, dvdmedia) na płytach DVD do odtwarzania na przenośnych odtwarzaczach DVD. Lub duplikat domowe DVD dla członków rodziny, którzy także chcą nagrać te szczególne chwile w życiu.

 

Cena Kup Teraz: $ 59.95 darmowe ściągnij

 

Jak pobierać / konwertować YouTube Video

 

1. Pobierz i zainstaluj YouTube Konwerter dla Mac. wybierać "DVD" przycisk i "Convert DVD"

YouTube Konwerter dla Mac

2. Otwartej strony internetowej YouTube, a następnie kliknij kartę Web Video w przeglądarce mediów. Będzie on automatycznie wykryć wideo, gdy zaczyna grać.

"Download" po zakończeniu ładowania.

Download YouTube Video

3. Przeciągnij pobrany plik wideo na lokalnym dysku twardym do głównego ekranu poniżej, a następnie przekonwertować do formatu wideo, który chcesz grać lub telefonu komórkowego.

konwertować YouTube Video

Biorąc iMedia Konwerter Deluxe jak najlepszym YouTube Konwerter dla Mac, jest to łatwe do pobrania YouTube Video i konwertować je do popularnych formatów wideo do odtwarzania na urządzeniach przenośnych.

Wymagania systemowe:

  • Mac OS X Leopard (10.5), Snow Leopard (10.6), Lion (10.7)
  • 1 GHz lub powyżej PowerPC G4/G5 lub Intel.
  • 1024 * 768 lub wyższa rozdzielczość wyświetlacza.
  • Miejsca na dysku twardym: 512 MB lub wyższa