DVD do iMovie Konwerter

Dlaczego jest to potrzebne DVD do iMovie Konwerter?

iMovie jest ograniczone oprogramowanie do edycji wideo, to po prostu można edytować formatów wideo, takich jak DV, HDV, MPEG-4, MPEG-2, MOV itp DVD do iMovie Converter umożliwienia, aby zgrać DVD do formatów plików kompatybilny programu iMovie do edycji , Nie tylko to, że obsługuje importowanie audio / wideo w formatach AVI, MOV, MPG, MP4, DV, HDV, MPEG-4, MPEG-2, WMV, VOB, FLV, 3GP, RM, MKV, AAC, AMR, M4A , WAV, RA, AC3, AIFF, MP2, FLAC, MKA, WMA, MP3 do iMovie. Po czym można edytować filmy na komputerze Mac w domu i oglądać na komputerze Mac, iPod Touch, iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S i iPad air/iPad Pro/iPad mini.


DVD do iMovie Converter pozwala użytkownikom na importowanie domu DVD film / pliki i DVD handlowej z zabezpieczeniem przed kopiowaniem do iMovie. Cokolwiek jesteś początkujący i pro użytkowników, można zgrać DVD do iMovie łatwo z tego programu.


zgrać DVD do iMovie Bezpłatne pobieranie

 

Jak zaimportować DVD do iMovie z DVD Ripper?


dvd do iMovie


1. DVD obciążenia na DVD do iMovie Converter.

2. Wybierz MPEG-4 jako wyjściowego formatu wideo.

3. konwertować.

Wyjścia wideo jest kompatybilny z plikami iMovie.

DVD do transferu iMovie

Wsparcie DVD do iMovie najnowszej wersji

 

Jak przenieść Blu-ray DVD do iMovie z Blu-ray konwerter wideo

 

free download Bezpłatne pobieranie 28.7 MB kupić Blu-ray do transferu iMovie Blu-ray DVD do iMovie Converter

Biorąc rozdziały z filmów BD do iMovie, pobierz to Blu-ray DVD do iMovie / FCE - bardziej efektywne i szybkie dla Blu-ray DVD do przeniesienia firmy Apple Intermediate Codec.

konwertować Blu-ray do iMovie

 

w pasku formatu, wybierz "Apple Intermediate Codec (AIC) (* .mov)" jako plików wyjściowych.

Aby zrobić krótki film z Blu-ray DVD / BD z iMovie, musimy importować Blu-ray DVD na Mac i zgrać płyty Blu-ray do formatu akceptowalnego iMovie - MOV (zakodowany z AIC) plików do edycji. Dlatego Blu-ray Ripper for Mac jest to, czego potrzebujesz do eksportowania wideo w formatach iMovie / Final Cut Express.

Z tym Blu-ray DVD do iMovie konwerter można także wyodrębnić muzyczny z ulubionego filmu DVD, Blu-ray.