YouTube pārveidotājs Mac

YouTube pārveidotājs MacLai lejupielādētu un konvertēt YouTube video par Mac, jums ir nepieciešams YouTube pārveidotājs Mac programmatūru. Cilvēki var vēlēties skatīties YouTube video ar dažādām ierīcēm, piemēram, the New iPad air/Pro/mini, iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, iPod Touch, Apple TV. Vai baudīt MTV mūziku no YouTube uz MP3. Šī programma var viegli lejupielādēt tiešsaistes video no video koplietošanas vietnēs, piemēram, YouTube, Yahoo, Break, metacafe, Facebook, uc atskaņošanai uz Mac vai jebkādu mobilo video atskaņotājus vēlaties.

Tas ir ne tikai Web video Downloader un pārveidotājs. YouTube Pārveidotājs for Mac ir tikai viena iezīme šo programmatūru. Tā jauktas funkcijas DVD kaut kas lielisks, DVD rakstītājs, DVD Kopēt, Video Pārveidotājs un Streaming video Downloader.

Vairāk iezīmes šo YouTube pārveidotājs Mac :

pārvērst HD video, piemēram, AVCHD MTS/M2TS, AVCHD Lite, TS, HD MKV, HD WMV, HD MOV un standarta video uz jebkuru populārs formāts, piemēram, AVI, MP4, WMV, MOV, MPG / MPEG, FLV, MP3 un daudz ko citu.

lielisks un pārveidojot DVD filmas uz kopējās video formātus vai tieši mobilajām ierīcēm.

ieguves audio no gandrīz jebkurā formātā video un konvertēt uz MP3, AAC, utt DVD

kopēt un saglabāt jūsu mīļākie video klipus un fotogrāfijas DVD diskos. Vai apdegums filmas saglabāti uz jūsu Mac, DVD un jūs varat spēlēt to jebkur vēlaties.

kopēt šifrētu DVD un DVD failus (VIDEO_TS, ISO, dvdmedia) uz DVD diskiem, lai atskaņotu portatīvie DVD atskaņotāji. Vai dublēt mājās DVD ģimenes locekļiem, kuri arī vēlas ierakstīt šos īpašos mirkļus dzīvē.

 

Pirkt Cena: $ 59.95 Bezmaksas lejuplādēt

 

Kā lejupielādēt / konvertēt YouTube video

 

1. Lejupielādēt un instalēt YouTube pārveidotājs Mac. izvēlieties "DVD" pogu un "Convert DVD"

YouTube pārveidotājs Mac

2. Atvērt Web lapu YouTube Video, pēc tam noklikšķiniet uz Web Video cilnes Media pārlūkprogrammā. Tas automātiski atklāt video, kad tas sāk spēlēt.

"Download" pēc iekraušanas pabeigšanas.

Download YouTube Video

3. Velciet lejupielādēt video no jūsu vietējo cieto disku uz galveno ekrānu zemāk, tad konvertēt to video formātu jūs vēlaties spēlēt vai uz jūsu mobilo tālruni.

konvertēt YouTube video

Ņemot iMedia Pārveidotājs Deluxe, jūsu labākais YouTube pārveidotājs Mac, tas ir viegli lejupielādēt YouTube video un pārvērst to populāras video formātus, lai spēlētu uz mobilajām ierīcēm.

sistēmas prasības:

  • Mac OS X Leopard (10.5), Snow Leopard (10.6), Lion (10.7)
  • 1 GHz vai augstāk PowerPC G4/G5 vai Intel procesors.
  • 1024 * 768 vai augstāku izšķirtspēju displeju.
  • Cietā diska vieta: 512MB vai virs