Pārskats par YouTube uz MP4 Pārveidotājs

youtube ar mp4 pārveidotājuKā trīs-in-one programmatūru, YouTube uz MP4 Pārveidotājs vieno trīs funkcijas vienā, lietotāji var lejupielādēt YouTube, pārvērst daudzos formātos un portatīvās ierīces YouTube un spēlē tos tekoši ar iebūvētās atskaņotāju. Turklāt YouTube uz MP4 Pārveidotājs var automātiski uztveršanas tīmekļa lapas URL, spēlējot video lejupielādēt un perfekts video un audio sinhronizāciju, lai spēlētu lejupielādēt un konvertē video.

Ar YouTube uz MP4 Konvertorā jūs varat viegli konvertēt F4V/FLV failus uz jebkuru video / audio formātu jūs vēlaties, un pārvērst tos uz iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, iPad air/iPad Pro/iPad mini, PS4, Zune, Blackberry, 3G tālruņiem baudu. Lai apmierinātu savas vajadzības, YouTube uz MP4 Pārveidotājs atbalsta vairākas download avotiem, piemēram, saglabāt Vimeo video, Yahoo, Myspace, Google un tā tālāk. Ir tikai tas, ko jūs nevarat domu, bet nevis tad, ja mēs nevaram sasniegt. Ja jūs vēlaties konvertēt YouTube uz MP4, bezmaksas lejupielādēt šo programmu, ir izmēģināt.

Lai sasniegtu izredzes iPad lietotāju YouTube uz MP4 Pārveidotājs ir atjaunināts tās versijas, kas arī var dot spēcīgus lejupielādēt un konvertēt funkcijas šiem iPad lietotājiem. Ar šo YouTube uz MP4 Pārveidotājs, nekad nav problēma, lai dalītos YouTube par savu modes iPad. Ja jums happenly ir iPad, šo YouTube uz MP4 Pārveidotājs ir noderīga jums.

Pirkt Cena Bezmaksas lejupielāde

 

Screen Video Recording Free Download


Ekrānuzņēmums:

youtube ar mp4 pārveidotāju

record online video

Galvenās funkcijas YouTube uz MP4 Pārveidotājs

Lejupielādēt un konvertēt YouTube
Ar YouTube uz MP4 Pārveidotājs, lietotāji var profesionāli lejupielādēt YouTube un pārvērst MP4 un daudzi citi formāti, ko atbalsta jūsu pārnēsājamām ierīcēm YouTube.

Lejuplādēt YouTube uz MP4 no dažādiem avotiem
YouTube uz MP4 Pārveidotājs ļauj lietotājiem lejupielādēt F4V/FLV no veida video mājas lapām, piemēram, Vimeo, Yahoo, Google, Youtube, Fox un tā tālāk.

Optimizēt lejupielādētie faili
Kad konvertējošā YouTube uz MP4 un citu mainstream formātus, jums ļauj perfekts video efektus ar progresīvu tehnoloģiju, šo YouTube uz MP4 Pārveidotājs sniedz jums.

Partijas konversijas atbalsta
Izmantojiet YouTube uz MP4 Konvertorā pārejot YouTube uz MP4, jūs vienkārši ņemt ir laiks citu Lejupielādētājs, jūs to atbalsta partijas konversiju.

Atskaņot video patstāvīgi
Just, noklikšķinot uz "play" pogu, būs jaunā logā pop up, spēlējot pašreizējās video.

Auto-sniffer URL
Šī speciālā funkcija tiks automātiski parsēt un paķert derīgu URL FLV/F4V video no video vietnēs.

Jaunas iespējas pievienots: noņemt video troksni, pagriezt un uzsist video failu brīvi.

Ar tik daudz jaudīgu funkcijas no YouTube uz MP4 Pārveidotājs, pārveidojot YouTube uz MP4 var saņemt tikpat vienkārša kā 123. Nav svarīgi, Jums ir profesionāli, vai ne, jūs varat brīvi lejupielādēt un konvertēt uz formātu, kuru vēlaties konvertēt un YouTube dalīties tos uz jūsu New iPad air/Pro/mini, iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, Wii, Xbox One utt brīvi YouTube.

sistēmas prasības:

  • Operētājsistēma: Windows 10
  • DirectX versija: 9,0 vai virs
  • Atmiņa: 64MB vismaz
  • Procesors: Intel Pentium Ⅲ procesoru 500 MHz
  • Cietā diska vieta: 512MB vai virs