"YouTube Konverteris už Mac

YouTube Konverteris už MacNorėdami atsisiųsti ir konvertuoti "YouTube" vaizdo Mac, jums reikia "YouTube Konverteris" Mac programinės įrangos. Žmonės gali norėti žiūrėti "YouTube" vaizdo įrašus su įvairiais prietaisais, pavyzdžiui, iPad, iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, "iPod Touch", "Apple TV". Ar mėgautis MTV muzikos iš "YouTube" MP3. Ši programa gali lengvai atsisiųsti internetu vaizdo įrašus iš vaizdo dalintis svetainėse kaip "YouTube", "Yahoo", Break, Metacafe, Facebook, ir tt Mac atkūrimą ar bet kurio mobiliojo vaizdo grotuvai jums patinka.

Tai ne tik interneto vaizdo Downloader arba konverteris. "YouTube Konverteris už Mac yra tik vienas bruožas šią programinę įrangą. Ji sumaišyti DVD Ripper, DVD burner, DVD Copy, Video Konverteris ir Srautinio vaizdo Downloader funkcijas.

Daugiau funkcijų, šį "YouTube Konverteris" Mac" :

konvertuoti AVCHD MTS/M2TS, AVCHD Lite, TS HD MKV, HD WMV HD MOV ir standartiniai video HD vaizdo, kaip bet populiarus formatas, pavyzdžiui, AVI, MP4, WMV, MOV, MPG / MPEG, FLV, MP3, ir dar daugiau.

kopijavimo ir konvertuoti DVD filmus į bendro vaizdo formatų, arba tiesiogiai į mobiliuosius įrenginius.

išgauti garsą iš beveik bet kokio formato video ir konvertuoti DVD, MP3, AAC, ir tt

kopijuoti ir išsaugoti savo mėgstamus vaizdo įrašus ir nuotraukas į DVD. Ar saugomi jūsų Mac įrašyti filmus į DVD ir jūs galite žaisti kur jums patinka.

nešiojamieji DVD grotuvai kopijuoti saugiame DVD ar DVD failus (VIDEO_TS, ISO, dvdmedia) DVD diskų atkūrimas. Arba dviem egzemplioriais namų DVD šeimos nariai, kurie taip pat nori tas specialias momentus gyvenime įrašų.

 

Pirkti dabar Kaina: $ 59.95 Nemokama Parsisiųsti

 

Kaip atsisiųsti / konvertuoti "YouTube" video

 

1. Atsisiųsti ir įdiegti "YouTube Konverteris, skirtas Mac. Mac. pasirinkti "DVD" button and "Convert DVD"

YouTube Converter for Mac

2. Atidaryti tinklalapį "YouTube" vaizdo įrašą, tada spustelėkite skirtuką interneto vaizdo žiniasklaidos naršyklės. Video jis bus automatiškai aptikti, kai jis pradeda žaisti.

"Download" po pakrovimo baigtas.

Download YouTube Video

3. Vilkite atsisiųsti video į Jūsų vietinį kietąjį diską pagrindinis ekranas žemiau, tada konvertuoti jį į vaizdo formatą norite žaisti, arba savo mobiliajame telefone.

convert youtube video

iMedia Konverteris Deluxe jūsų geriausias YouTube Konverteris Mac, tai lengvai atsisiųsti "YouTube" video ir konvertuoti į populiarius video formatus žaisti mobiliaisiais įrenginiais.

Reikalavimai sistemai:

  • Mac OS X Leopard (10.5), Snow Leopard (10.6), Lion (10.7)
  • 1 GHz arba aukščiau PowerPC G4/G5 arba "Intel" procesorius.
  • 1024 * 768 arba didesnės skiriamosios gebos ekranas.
  • Laisvos vietos standžiajame diske: 512 MB ar daugiau