YouTube į MP4 Konverteris apžvalga

youtube į mp4 konverterisKaip trijų vieno programinės įrangos, "YouTube" į MP4 Konverteris suvienijo tris funkcijas į vieną, vartotojai gali atsisiųsti "YouTube", konvertuoti "YouTube" daug formatų ir nešiojamų prietaisų ir žaisti juos laisvai kurti žaidėjas. Be to, "YouTube" į MP4 Konverteris gali automatiškai užfiksuoti žaisti vaizdo atsisiųsti interneto puslapio URL, ir puiki vaizdo ir garso sinchronizacija žaisti atsisiųsti ir konvertuoti video.

Su "YouTube" į MP4 Konverteris galite lengvai konvertuoti visus vaizdo / garso formatą norite F4V/FLV failus ir juos konvertuoti į iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, iPad air/iPad Pro/iPad mini, PS4, Zune, Blackberry, 3G telefonais malonumą. Norėdami patenkinti savo poreikius, "YouTube" į MP4 Konverteris palaiko kelis atsisiųsti šaltinių, tokių kaip sutaupyti "Hulu" Video "Yahoo", "MySpace", "Google" ir pan. Yra tik tai, ką galite ne minties, bet ne ten, kur mes negalime pasiekti. Jei norite konvertuoti "YouTube" į MP4, nemokamai parsisiųsti šią programą išbandyti.

Norėdami pasiekti iPad vartotojams perspektyva, "YouTube" į MP4 Konverteris atnaujino savo versiją, kuri taip pat gali teikti galingas atsisiųsti ir konvertuoti funkcijų tiems iPad vartotojams. Šį "YouTube" į MP4 Konverteris, tai niekada nebuvo problema pasidalyti "YouTube" ant jūsų mados iPad. Jei happenly iPad ", šį" YouTube "į MP4 Konverteris turi būti naudinga jums.

Pirkti dabar Kaina Nemokama parsisiųsti

 

Screen Video Recording Free Download


Screenshot:

youtube to mp4 converter

record online video

Pagrindinės funkcijos "YouTube" į MP4 Konverteris

Atsisiųskite ir konvertuoti "YouTube"
Su "YouTube" į MP4 Konverteris, vartotojai gali profesionaliai atsisiųsti "YouTube" ir paversti YouTube MP4 ir daugelį kitų formatų, kurie yra remiami pagal savo nešiojamų prietaisų.

Atsisiųsti "YouTube" į MP4 iš įvairių šaltinių
"YouTube" į MP4 Konverteris leidžia vartotojams atsisiųsti F4V/FLV rūšių vaizdo tinklavietėse, pavyzdžiui, "Hulu", Yahoo, Google, YouTube, Fox ir pan.

Optimizuoti parsisiųsti failus
Konvertuojant YouTube MP4 ir kitos pagrindinės formatus, jums leidžia puikus vaizdo efektai su pažangiomis technologijomis, suteikia jums šį "YouTube" į MP4 Konverteris.

Remia partiją konversiją
Naudoti "YouTube" į MP4 Konverteris, kai konvertuoti "YouTube" į MP4, jums tiesiog turi laiko Downloader jums ji palaiko partiją konversiją.

Atkurti vaizdo nepriklausomai
Tiesiog paspaudę "play" mygtuką, bus naujame lange pop žaisti dabartinio vaizdo.

Auto-Sniffer URL
Ši speciali funkcija bus automatiškai išanalizuoti ir patraukti galiojantį URL FLV/F4V video iš vaizdo svetainę.

Naujos funkcijos pridūrė: pašalinti vaizdo triukšmą, pasukti ir apversti vaizdo failą laisvai.

Su tiek daug galingų funkcijų, "YouTube" į MP4 Konverteris, konvertuoti "YouTube" į MP4 galite gauti taip pat lengva, kaip 123. Nesvarbu, esate profesinės ar ne, galite laisvai parsisiųsti ir konvertuoti "YouTube" į formatą, kurį norite konvertuoti "YouTube" ir pasidalinti savo New iPad air/Pro/mini, iPhone X, 8 Plus, 7/SE/6S/5S, Wii, Xbox One ir tt laisvai.

Reikalavimai sistemai:

  • Operacinė sistema: Windows 10
  • DirectX Versija: 9.0 arba aukščiau
  • Atmintis: 64MB mažiausiai
  • Procesorius: Intel Pentium Ⅲ procesorius 500 MHz
  • Laisvos vietos standžiajame diske: 512 MB arba daugiau